Zrzucił 60 kg. Dziewczyny, które z niego kpiły, błagają o ponowną szansę.

Jako nastolatek Anthony Bayer mówi, że był stale odrzucany przez dziewczyny ze względu na swoją wagę. W swoim życiu najwięcej Anthony ważył 157 kg. Zawsze walczył ze swoim problemem mimo to był kolebką okrutnych żartów przez cały czas w szkole. Anthony został oszukany przez koleżankę ze szkoły, że spędzą razem imprezę szkolną.

Dziewczyna w ostatniej sekundzie odrzuciła go, po tym jak dotarł na imprezę w wynajętej limuzynie w nowym garniturze. Ten cios zdecydował o przejściu drastycznej transformacji.

Anthony postanowił schudnąć pięć lat temu po ostrzeżeniu od swojego lekarza. Zaczął chodzić na siłownię, zmienił dietę i udało mu się zrzucić 60kg.

Ta sama dziewczyna, która zrobiła za ten dowcip, wysłała go do niego wiadomość o randkę. Właściciel firmy Anthony z Queensland w Australii powiedział:

„Bardzo podobała mi się ta dziewczyna w mojej szkole. Była bardzo popularna i wszyscy faceci uważali ją za najgorętszą dziewczynę w naszej klasie. „Myślałem, że jest naprawdę ładna i musiałem być szalony, ale zdecydowałem, że zaproszę ją na szkolny taniec. „To był mój ostatni rok szkoły i pomyślałem sobie„ dlaczego nie? ”. Spodziewałem się, że od razu mnie odrzuci i po prostu wyśmieję. „Ale o dziwo, powiedziała tak, nie mogłem w to uwierzyć. Byłem tak podekscytowany tańcem, że kupiłem nowy garnitur, fryzurę i wynająłem limuzynę. „Chciałem jej zaimponować. Nerwowo pojechałem do jej domu, podszedłem i zadzwoniłem. Otworzyła je i powiedziała „przepraszam, jesteś za gruby, żeby zmieścić się w drzwiach” i zatrzasnęła mi drzwi przed nosem.

Ta sama dziewczyna, która była dla mnie tak okrutna znalazł mój numer na mojej stronie na Instagramie i wysłała mi wiadomość z przeprosinami za to, że był suką, czy możemy iść na randkę. „Nie mogłem w to uwierzyć i nawet nie odpowiedziałem. Przebaczę, ale nigdy nie zapomnę. ”