Dzieje się! Raperzy w Polsce coraz mniej się dissują a coraz częściej chcą wyjaśniać problemy jak faceci, czyli w klatce. W organizacji FAME MMA nie trzeba być sportowcem, aby móc zawalczyć przez co interesuje się nią coraz więcej raperów. W takich walkach można łatwo zobaczyć, czy ktoś jest mocny tylko w gębie. Ludzi bardzo interesują takie pojedynki dlatego niedługo oglądalność może przebić nasze Polskie KSW, gdzie walczą profesjonaliści.

Dudek P56 wyzwany na pojedynek na Fame MMA! Jak na razie odpowiedzi nie ma.

 Były reprezent Ciemnej Strefy Adriana MTK wszedł w konflikt z Dudkiem P56 i nie zamierza bawić się w dissy. Chce sprawę rozwiązać jeden na jeden a cały dochód z walki przekazać na potrzebujących.

Coraz więcej dostaję zapytań w związku z jakimiś dissami Dudka P56. Ja nie mam nic sobie do zarzucenia. Nikomu nie jestem nic winien i nie mam nic na sumieniuNie będę nikogo dissował. To po prostu są bujdy. Jeżeli chcesz to sobie wyjaśnić, to zapraszam na Fame MMA.

Dudek nie odniósł się do rzuconego wyzwania, ale publicznie broni go kolega Warunia

Pruje się ku*wa j*banaa. Nie dość, że nao*pierdała, to jeszcze ma czelność się pokazywać publicznie. Zwykły fake MC. Je*ać cię ruro.