Wydziarała sobie oczy jak Popek. Teraz traci wzrok.

Ola z Wrocławia działająca w sieci pod pseudonimem Anoxi_Cime postanowiła wydziarać sobie oczy. Popek Monster już wiele lat temu zdecydował się na na ten zabieg. Oczywiście nie mogło obejść się bez konsekwencji. Popek stopniowo traci wzrok. Z tym samym problemem boryka się Anoxi_Cime.

W najgorszym wypadku można stracić całkowicie wzrok. Na świecie jest kilka osób, które potrafią zrobić to profesjonalnie, co nie oznacza, że podczas dziarania może dojść do przebić rogówki i utraty wzroku.

Popek jednak odniósł się do tego typów incydentów.

„Zrobiło mi się smutno. Fani nie powinni tak robić, nie powinni skakać za mną w ogień. Ja też kocham Tupaca, ale w łeb bym sobie za niego nie strzelił. Nie powinni ciąć sobie twarzy, robić oczu. Ja tę dziewczynę gdzieś widziałem, zrobiłem sobie z nią zdjęcie. Na początku myślałem, że jest spoko, że może przez to nie dostanie pracy. Ale zaczęła tracić wzrok… Niech to będzie przestroga dla innych polskich dzieciaków, żeby nie cięli sobie jednak mordy, nie robili tatuażu oczu. Jeszcze raz powtarzam: TO JEST CHORE. Ja patrzę na to ze swojej perspektywy. Król jest tylko jeden, a wy tak nie róbcie”