Ta historia wstrząsnęła całą Polską i trudno się dziwić skoro chodzi o brutalny gwałt na 13 miesięcznym dziecku! Ludzie pytają co taka mała istota mogła mu zrobić złego? Niestety odpowiedzi nie znamy.

Jak informuje portal Super Ekspres doszli do tajnego informatora, który zdradził, że pedofilowi została wymierzona już sprawiedliwość za kratami a to dopiero początek. Jak to mówią „Nie sąd cię skarze pedofilu” W więzieniu osadzeni z paragrafem „białko” za pedofilie są najgorzej traktowani ze wszystkich skazańców. Często są przenoszeni na cele chronione ponieważ mogli by stracić życie na normalnej. Pedofil obecnie siedzi w zakładzie karnym w Czarnem. Jest to jedno z najgorszych więzień w Polsce! Wyroki tam odsiadują więźniowie, którzy siedzą miedzy innymi za zabójstwa, czyli w języku więziennym „za głowę”.

WYROK ŚMIERCI DLA PEDOFILA W WIĘZIENIU?

Łukasz K miał do więzienia w Czarnem przybyć jako anonimowy skazaniec. Jednak szybko rozeszły się grypsy kim jest nowo przybyły. Z racji tego, że jest to jedno z najcięższych wiezień w Polsce informacje między skazanymi są przekazywane bardzo sprawnie przez co udało im się ustalić dokładnie w jakiej celi siedzi pedofil 13-miesięcznej dziewczynki. Super Ekspres doszedł do informatora, który mówi krótko:

Osadzeni krzyczą ze swych cel by się powiesił, bo jak nie, to sami go zabiją. Zdarza się, że tak skanduje prawie całe więzienie. I w dzień i w nocy są te krzyki– – zdradza informator dla portalu se.pl

Więźniowie podpisali już na niego wyrok śmierci. Żyje tylko dzięki ochronie strażników i monitorowanej celi. Czy w Polsce powinna zostać przywrócona kara śmierci dla tych najgorszych przestępstw?

źródło se.pl

źródło policja.pl