Różal zawodnik MMA, który swoim wizerunkiem może przerażać jednak to tylko pozory, ponieważ to człowiek o złotym sercu. Pomaga zwierzętom i biednym ludziom. Organizuje zbiórki pieniędzy i uczestniczy w przeróżnych imprezach, aby tylko zdobyć pieniądze, które pomogą innym. Jednak nie jest to łatwe zadanie i nawet zawodnik MMA nie wytrzymał i zwyzywał celebrytów, którzy w weekend przećpali 50 tyś a dla potrzebujących dzieci dali 20 zł.

” Najbardziej wk*******ce dla mnie jest to, że ludzie którzy w weekend potrafią przećpać, przepić i wydać na dz***i po 30 – 50 tysięcy to jak zbierałem na kapcie dla dzieci z domów dziecka dali mi 20 złotych. Powiedziałem im, że to na sznurówki nie starczy. Dobrze, że był ze mną kolega, bo myślałem, że nie wytrzymam. Taki biznesmen, co pół miasta może sobie kupić. Dodałem jeszcze kilka słów z mojego słownika i nasze drogi się rozeszły. Na pewno z niemiłymi odczuciami dla niego.

Łatwiej do czegoś nakłonić tych co mają mało, niż tych bogatych czy znanych?
– Zawsze chciałem zrozumieć, po co ludziom tyle pieniędzy. Żeby sobie kupić 20 zegarek? Czy wkleić na niego brylanty? To są tylko rzeczy. Bogaci umierają i zostawiają po sobie majątki. Biedni umierają z głodu. Na takich galach MMA w pierwszych rzędach przeważnie same znane gęby. Głównie żeby się pokazać, żeby kamera nakręciła. Oni przeważnie się walkami nie interesują, nawet nie do końca je rozumieją. Niech se siedzą, koło ch**a mi to lata, ale jak trzeba pomóc to ich nie ma! Ewa Minge robiła czas temu zdjęcia znanych osób do kalendarza swojej fundacji. Byłem ja był Rysiek Peja i jeszcze kilka osób. Jak poprosiła o możliwość przyjazdu kilku celebrytów, to sobie krzyknęli po 20 tysięcy. No i taka jest ludzka pomoc tych pięknych i wspaniałych. Dam ci jeszcze jeden przykład. Mój kolega jest przestępcą. No taki ma od dawna zawód. I wiesz co? Kupił mi tira karmy. Całego pi********go TIRA karmy! A biznesmen, dał mi 20 złotych. Takie porównanie.

Przestępca dał na zwierzęta, biznesmen pożałował dzieciom.

– Każdy pomaga gdzie chcę. Ja przede wszystkim zwierzętom i nikt nie może mieć o to do mnie pretensji. Jest tyle ludzi, którzy mogą wesprzeć dzieci, starsze osoby itd. że ta pomoc się jakoś rozkłada. O to chodzi……”

Fragment wywiadu : Kacper Sosnowski z Marcinem Różalskim

youtube.pl

źródło www.sport.p