W życiu Warszawskiego rapera dzieję się naprawdę wiele. Cała Polska najpierw żyła sprawą pomówień tzw. 60-tek, gdzie raper w przeróżnych programach wypowiadał się na temat chorego prawa opartego na zeznaniach skruszonych gangsterów. Przypomnijmy, że artysta „kombinator” został bilet do więzienia w Białołęce na 5,5 roku. Jednak sprawy potoczyły się inaczej.

Raper poprzez stres związany z długimi rozprawami sądowymi, które toczą się latami stracił coś bardziej ważnego od wolności. Niestety jego partnerka poroniła w 8 miesiącu ciąży.

Pochowałem swoje 8 miesięczne dziecko – mówi raper Bonus RPK

Niedawno Bonus RPK otrzymał bilet do więzienia, którego data kolidowała z terminem narodzin trzeciego dziecka. Gdy wszyscy myśleli, że artysta poszedł siedzieć i niestety nie będzie mu dane zobaczyć syna po narodzinach ten na swoim koncie facebookowym opublikował zdjęcie ze szpitala.

Niestety, odebrałem bardzo niekorzystne wyniki badań przez co musiałem się poddać pilnej operacji. W tym momencie już jest lepiej i wracam do zdrowia. – napisał

Raperowi przez pobyt w szpitalu było dane zobaczyć nowo narodzonego syna. Jednak jego los dalej się waży i nie wiadomo, czy sąd przyjmie wniosek o kasacje kary. Tymczasem tatuś chwali się wszystkim swoim synkiem. Trzeba przyznać, że są naprawdę do siebie bardzo podobni.

https://www.facebook.com/bonusrpk

JAK PRZYSTAŁO NA PRAWDZIWEGO ARTYSTĘ SWOJE ŻYCIOWE KŁOPOTY OPISUJE W UTWORZE