Dziś 1 listopada każdy z nas odwiedza groby, swoich bliskich, którzy odeszli od nas. Wiele osób będzie chciało zapalić znicz na miejscu spoczynku swojego ulubionego artysty. Najbardziej odwiedzany grób rapera w Polsce niewątpliwie jest grób Magika.

Odwiedza go naprawdę dużo osób a każdy pracownik obsługi cmentarza wskaże gdzie on się dokładnie znajduje. Wiadomo, że w takim miejscu trzeba zachować się jak należy. Cmentarz to miejsc do refleksji, zadumy i nie raz i wielkiego smutku. Czy spożywanie alkoholu, czy palenie jointów przed grobem to zachowanie odpowiednie? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to nie jest odpowiednie miejsce na tzw „fazowanie”.

Niektóre rodziny zmarłych gwiazd specjalnie nie ujawniają, gdzie znajduje się miejsce ich miejsce spoczynku. Po co? Po to bo niektórzy ludzie po prostu nie umieją się zachować.

Grób Magika znajduje się na Cmentarzu przy ulicy Wróblewskiego w Katowicach. Prosimy zachować się jak należy i oddać należny szacunek legendzie rapu, która tragicznie zmarła zostawiając kochającą żonę i małego synka.

Śp. Piotr Łuszcz, znany również jako Magik
Urodzony 18 marca 1978 r.
Data śmierci 26 grudnia 2000 r.

https://www.wykop.pl/tag/halloween/archiwum/2016-10/

Palenie marihuany na grobie

źródło https://www.wykop.pl/wpis/10038224/magik-wyskoczymy-na-jointa-xd-rap-heheszki/

Picie piwa na grobie

https://www.wykop.pl/tag/halloween/archiwum/2016-10/

Dziwne gesty które kojarzą się jednoznacznie aczkolwiek może być też tak, że ten gest ma nawiązywać do koncertów paktofoniki, gdzie publiczność bujała ręką. Oceńcie to sami.

źródło https://www.wykop.pl/tag/halloween/archiwum/2016-10/
https://www.wykop.pl/tag/halloween/archiwum/2016-10/