„Ponad 500 000 widzów obejrzało już w kinach »Proceder«. Dziękujemy!” – poinformował w mediach społecznościowych dystrybutor, czyli firma Global Studio. Po wpisie na FB, w którym Pih odnosi się dosyć niepochlebnie do filmu padło wiele negatywnych komentarzy na temat filmu.

matlej z FilmWebu

„Nie mogę uwierzyć w pozytywne opinie o tym filmie. Film jest strasznie słaby na każdej płaszczyźnie. Historia jest totalnie kiepska i to że jest autentyczna w jakimś stopniu niczego nie zmienia. Zdjęcia mega słabe, ciągle jakiś efekt rozmytych świateł. W wielu momentach muzyka ilustrująca wydarzenia kompletnie nie pasowala, jakby była z innego filmu typu komedia romantyczna. Aktorsko też nie najlepiej. Strasznie się dłużył.”

Arkadiusz Jendrulek 

„Czułem zażenowanie przez większość filmu. Jeśli ktoś nie zna twórczości Chady (jak ja), to ten film tylko go do niej zrazi.”

Agnieszka Dabrowska

„Cieszę się ze darowałam sobie ten film i daruje po tym co powiedział PiH. Chada zostaje pośmiertnie upokorzony jak dla mnie.”

Na kanale PrzekoTV pojawił się wywiad z Pihem. Przyjaźnił się z Chadą przez 15 lat i wytyka sceny, które nie miały miejsca w życiu rapera. Scena, która zasmuciła Piha to scena kiedy Tomek zlizuje kokainę z kibla czy rysowanie kut*sa na plecach. Nic takiego według Piha nie miało miejsca. Takie sceny deprecjonują rapera w oczach widza. Osoba z ekranu nie przypominała. Film luźno opierający się na faktach z życia Chady.

PIH o filmie „PROCEDER” koks zlizywany z deski klozetowej to fatalny pomysł”