Katie Piper odważnie udostępniła zdjęcie ukazujące zasięg jej okropnych obrażeń spowodowanych kwasem, aby rozpromować Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

instagram

Była gwiazda tańca Strictly Come Dancing została brutalnie zaatakowana przez mężczyznę, w 2008 roku. Atak zlecił jej były chłopak z powodu zazdrości. Zwerbował on przyjaciela, który zaatakował Katie na jednej z londyńskich ulic.

instagram

W wyniku ataku Katie pozostała ślepa na jedno oko, poparzoną twarzy i dekolt. Chcą uczcić Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, gwiazda telewizyjna udostępniła nieznane wcześniej zdjęcie, które prawdopodobnie zostało zrobione niedługo po tym incydencie, pokazując poważne oparzenia na twarzy. W szczerym wpisie Katie wyjaśniła: „Pamiętam, kiedy nie chciałam na nikogo patrzeć. Pamiętam, kiedy nie chciałem, żeby ktokolwiek na mnie patrzył. Pamiętam, kiedy bałam się ludz.

instagram

„Pamiętam, kiedy bałam się świata. Pamiętam, kiedy otwarcie do ludzi i mówienie o mojej traumie i uszczerbku na psychice po prostu nie było możliwe.

Źródło: metro.co.uk