Niebawem premiera filmu „Proceder”, ale to nie wszystko co przygotowała wytwórnia Step Records. Dwa nowe albumu z premierowymi kawałkami najlepszych polskich raperów.

PONAD 40 RAPERÓW, 20 CZOŁOWYCH PRODUCENTÓW, EKSKLUZYWNE WYDANIE 2 CD I ATRAKCYJNE BONUSY – JEDEN Z NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH PROJEKTÓW W HISTORII STEP RECORDS JUŻ NIEBAWEM UJRZY ŚWIATŁO DZIENNE! PRZEZ OSTATNIE KILKANAŚCIE MIESIĘCY OPOLSKA WYTWÓRNIA PRACOWAŁA NAD WYJĄTKOWYM ALBUMEM „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”. TO DWUPŁYTOWA KOMPILACJA, NA KTÓREJ ZARÓWNO PRZEDSTAWICIELE STAREJ JAK I NOWEJ SZKOŁY W AUTORSKI SPOSÓB INTERPRETUJĄ UTWORY ŚP. TOMKA CHADY.
NA LIMITOWANYM, NUMEROWANYM WYDANIU ALBUMU ZNAJDZIE SIĘ BLISKO 30 PREMIEROWYCH UTWORÓW NAGRANYCH PRZEZ REPREZENTANTÓW POLSKIEJ SCENY RAPOWEJ. SINGLEM OTWIERAJĄCYM PRZEDSPRZEDAŻ PŁYTY JEST SWOISTY HYMN ULICY – UTWÓR „OPERACJA PRAWDA” W WYKONANIU KACZEGO ORAZ NIZIOŁA!
SZCZEGÓŁOWA TRACKLISTA ORAZ WSZYSCY GOŚCIE Z ALBUMU BĘDĄ UJAWNIANI NA BIEŻĄCO WRAZ Z PREMIERAMI KOLEJNYCH SINGLI – KONIECZNIE ŚLEDŹCIE NASZE SOCIAL MEDIA!
PRODUCENTAMI WYKONAWCZYMI ALBUMU SĄ BRACIA JAKUB I PAWEŁ KROK, PRZY NIEOCENIONYM WSPARCIU DAWIDA SZYNOLA I CAŁEJ EKIPY STEP RECORDS. ZA MIX ALBUMU ODPOWIEDZIALNY JEST TONY2000, A MASTERING TO DZIEŁO MARKA DULEWICZA. OKŁADKĘ ORAZ CAŁĄ POLIGRAFIĘ PRZYGOTOWAŁ TOMASZ BOJAR. – Step Records

Klip „Kiedy jak nie dziś” jest swobodną interpretacją popularnego singla śp. Tomka Chady. Bit, podobnie jak w przypadku oryginału, to dzieło RX-a.