Złość sama przychodzi do człowieka, gdy przez pomówienia jakiegoś „bandziora” tracimy to co dla nas najważniejsze. Niestety, życie to życie i pisze różne scenariusze.

Każdy niesie swój krzyż w życiu także Bonus RPK. Raper jest człowiekiem honorowym i z zasadami walczył o sprawiedliwość w swoich utworach obnażając cała prawdę o Polskim sądownictwie jakie jest niesprawiedliwe i, że tak naprawdę domniemanie niewinność jest stosowane tylko teoretycznie a nie praktycznie. 2 Września Bonus poszedł siedzieć na 5,5 roku więzienia. Zaraz rodzi mu się drugie dziecko i nie będzie przy jego narodzinach. Jednak wszystkie te nieszczęścia są niczym przy tym co stało się wcześniej!

Stałem się łakomym kąskiem dla prokuratury i sądu. – mówi Bonus 

źródło facebook.com/bonusrpk (okładka płyty Rezydent Bloków)

Sprawy sądowe ciągną się latami a stres związany z tym narasta. Bonus przed odsiadką zdradził straszne szczegóły z życia prywatnego do czego doprowadziły pomówienia 60-tki!

Przez ostatnie prawie 5 lat, straciłem wolność, umarło mi dziecko w 8 miesiącu ciąży, co było spowodowane długotrwałym stresem, podupadłem na zdrowiu i dostałem po kieszeni. Teraz kiedy lada dzień rodzi mi się kolejny syn, nagle dostaje bilet – napisał w wiadomości pożegnalnej skierowanej do swoich fanów na facebooku

źródło facebook.com/bonusrpk