Dostaliśmy list do redakcji w którym matka chłopaka opisuje jak jej syn przez uzależnienie do marihuany marnuje swoje życie i stacza się w dół .

Mój 23 letni syn był dobrym chłopcem. Pilnie uczył się w szkole i nie było z nim żadnych problemów. Jednak przez ostatnie 2 lata zauważyłam, że jego zachowanie się zmienia. Robił się agresywny a z domu znikały pieniądze i kosztowności. Zawalił naukę w szkole i cały czas poruszał tematy kosmosu. Chodził przygaszony i godzinami leżał na łóżku słuchał muzyki, albo patrzył się w pustą ścianę!

Matka chłopaka jest święcie przekonana, że to wszystko przez marihuanę. Jednak patrząc na to wszystko obiektywnym okiem to syn tej Pani jest niespełna rozumu. To nie marihuana jest powodem jego niepowodzeń tylko on sam i jego czyny.

Prawdopodobnie koledzy z technikum poczęstowali go tym narkotykiem. Dowiedziałam się, że za woreczek tej szatańskiej rośliny płaci dziennie aż 40 zł! Pali codziennie. Zawalił szkołę i nie chce iść do pracy. Do tego jego zachowanie wskazuje na to, że przepaliło mu umysł. Wpada na jakieś głupie pomysły typu robienie naleśników na swojej twarzy. LUDZIE RATUJCIE SWOJE DZIECI ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO. ZACZYNA SIĘ OD MARIHUANY A KOŃCZY SIĘ NA HEROINIE! OBY NIGDY NIE ZALEGALIZOWALI TEJ ROŚLINY W NASZYM KRAJU. TO ZABIJE WIELU MŁODYCH LUDZI!

Sami zobaczcie i oceńcie, czy to marihuana jest zła, czy ten młody człowiek jest po prostu głupi? 😉

To NIE MARIHUANA JEST ZŁA TYLKO PANI SYN JEST MAŁO INTELIGENTNY 🙂