Mija 5 lat od śmierci Ani Przybylskiej. Inspirujące cytaty.

5 października 2014 roku zmarła Anna Przybylska. Aktorka zmarła z powodu nowotworu trzustki. Informacja o jej śmierci wstrząsnęła całą Polską. Zadebiutowała na ekranie w 1997 roku w filmie „Ciemna strona Wenus”.

Anna Przybylska wyszła za mąż w 2000 roku za tenisistę Dominika Zygrego. Po roku związek się zakończył. Następnie aktorka poznała piłkarza Jarosława Bieniuka, który stał się jej życiowym partnerem aż do końca życia.

Co mówiła o miłości, rodzicielstwie i miłości?

– Kiedy poznałyśmy się kilkanaście lat temu, do głowy mi nie przyszło, że będziesz matką wielodzietną. Taka urocza dziewczyna u progu kariery aktorskiej. Troje dzieci to nie za dużo?

Gwiazda tłumaczyła, że po doświadczeniach związanych z chorobą myśli „krótkoterminowo”. – Nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość – mówiła.

Chciałabym strasznie, żeby już była wiosna, nie mogę się jej doczekać. Wtedy będę mogła wsiąść na rower. Tęsknię za plażą, za latem. No i mam jeszcze parę marzeń zawodowych. Ale najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w jakiej się teraz znajduję, i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda – powiedziała.