Historia rodem z horroru prosto z Hollywood. Niestety, ale ta sytuacja miała miejsce w realnym życiu u nas w kraju w mieście Gorlice! To nie jest fejk! Doszło tam do strasznego gwałtu zbiorowego na kobiecie. Wszystko obserwował pobity mąż, który sam prosił Edytę by mu pomogła i dała się zgwałcić ponieważ bał się o swoje życie.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Gorlicach w województwie małopolskim. To właśnie tam na jednym z przystanków siedziała para, która cieszyła się wakacyjnymi chwilami i możliwością spędzenia razem czasu. Niestety, w tej sytuacji pojawił się również alkohol, który sprawił, że oboje nie byli do końca świadomi tego, co dzieje się wokół nich. – czytamy na portalu Pikio.pl

Właśnie może alkohol był przyczyną późniejszych zdarzeń, które doprowadziły do tragedii. Do pary podeszła grupka mężczyzn, którzy również byli pijani. Wywiązała się miedzy nimi sprzeczka, która szybko przerodziła się z bójkę. Mąż Edyty został dotkliwie pobity. Jego życie było zagrożone dlatego też zaczął błagać swoją żonę, aby spełniła żądania napastników!

ZBIOROWY GWAŁT, ABY URATOWAĆ ŻYCIE MĘŻA

Edyta postanowiła, że odda się grupie napastników widząc mocno pobitego męża. Pijani mężczyźni w końcu zabrali się za kobietę i zostawili jej partnera. Edyta została zgwałcona zbiorowo poświęcając siebie dla życia swojego ukochanego. Wszyscy napastnicy zostali złapani przez policję.

źródło pikio.pl, gazetakrakowska.pl