Dla 34-letniego mężczyzny w środkowych Chinach wyglądanie jak chłopiec w wieku poniżej połowy jego wieku jest najwyraźniej przekleństwem. Nie może się ożenić i wszyscy uważają go za dziecko.

Kłopoty zaczęły się w wieku 6 lat, kiedy został uderzony kamieniem w głowę podczas zabawy z innymi dziećmi. Nie było krwawienia, ale według rodziców Zhu przez trzy dni miał gorączkę. Zaniepokojeni zabrali go do szpitala, gdzie lekarze odkryli zakrzep krwi w jego mózgu i przeprowadzili operację w celu jego usunięcia. Chłopiec wyzdrowiał dobrze i przez kilka lat jego życie wydawało się normalne, ale w wieku 9 lat jego rodzina zauważyła, że Zhu wyglądał na nierozwiniętego w porównaniu do innych chłopców w jego wieku. W rzeczywistości wyglądał, jakby wcale nie urósł od czasu wypadku…

Rodzice Zhu zabrali go do regionalnego szpitala na badanie, w nadziei, że dowie się, dlaczego zastał. Po serii badań powiedziano im, że doszło do uszkodzenia przysadki mózgowej chłopca. Zhu Shngkai wygląda jak młody chłopak, nie ma zarostu, a także jego głos.

„Chociaż mam teraz 34 lata, funkcje mojego ciała są takie same jak u małego dziecka”