Lech Roch Pawlak, znany też jako Skorpion był gwiazdą Internetu i raperem. To jemu zawdzięczamy takie zwroty jak “jazda na rowerze samochodem”, “żelipapą” albo“czy wena jest z King Konga”. Po zniknięciu w 2012 roku Lech Roch Pawlak wystąpił Teleexpressie.

Słynny raper Lech Pawlak po 15 latach na wizji. Tym razem występuje jako funkcjonariusz Lubelskiej Straży ochrony zwierząt. Jesteśmy grupa wolontariuszy i inspektorów pro zwierzęcych z różnych stowarzyszeń. Działają y na rzecz dobra i ochrony zwierząt.

Komentarz internauty o Lechu:

Lecha poznałem osobiście przy okazji ratowania zwierzaków wyrzucanych przez głupich bezrozumnych ludzi bez serca którzy robią to wyjeżdżając na wakacje. W czerwcu i lipcu są to duże ilości zwierzaków. Nawet bardzo rasowych jak suczka Shar Pei o piaskowym umaszczeniu z 2014 roku w okolicy C.H. KAROLINKA na ul. Wrocławskiej w Opolu. Wspaniały człowiek z ogromnym i dobrym serduchem. Wiele razy odbierany jako dziwak lub menel i atakowany zupełnie bez powodu a w rzeczywistości wspaniała dusza. I Wielki talent.

https://www.facebook.com/PATROLdlaZWIERZAT/