Kacper HTA po 3 latach mógł po raz pierwszy zobaczyć się z Dawidziorem. Jest szansa, że powstanie nowy kawałek, ale będzie zarejestrowany przez telefon. Jak na razie nie ma innej możliwości.

Dostawałem od Was przez ostatnie 3 lata sporo pytań czemu HTA nie wyszło? co z Dawidziorem? Za niedługo wrzucę film na którym powiem parę słów na temat tego wszystkiego i pare słów od Dawida. jesteśmy na łączach, póki co bez zgody na widzenia także na wspólny kawałek jeszcze poczekacie chyba, że pezez słuchawę.- Kacper HTA

Dlaczego nie było akcji jak z Bonusem RPK w stylu muremzabonusem.

– Pytacie czemu nie było akcji typu Free Dawidzior itp. Dawid nigdy nie był fanem afiszowania się i płakania po programach śniadaniowych, dlatego z szacunku dla niego i jego rodziny milczeliśmy długo w tych kwestiach. Teraz, kiedy jest już po wyroku mam w planie parę przedsięwzięć. M.in. powstanie kawałek, do którego zobowiązałem się zaprosić wszystkie nam bliskie mordy hip-hopowe, więc spodziewajcie się solidnego posse cuta. O reszcie wspomnę w najbliższym czasie, ale wiedzcie, że nie śpimy. HTA. – wyjaśnił.

Dawidzior dostał wyrok 8,5 roku pozbawienia wolności, za próbę zabójstwa i kierowani grupa przestępczą.