Cała Polska żyła i żyje nadal sprawą okrutnego przestępstwa sexualnego na 13 miesięcznej dziewczynce, którego dopuścił się Łukasz K pod nie obecność jej matki. Nie będziemy się rozpisywać o skrzywdzonym dziecku z szacunku do niego i, aby uszanować prywatność całej rodziny.

Zajmiemy się sprawą, którą wczoraj ujawnił Super Ekspres. Doszedł on do informatora prawdopodobnie funkcjonariusza służby więziennej. Mówił on o tym, że Łukasz K miał być więźniem anonimowym. Jednak jakimś cudem ktoś dowiedział się, że to pedofil 13-miesięcznej dziewczynki i fama rozeszła się po całym zakładzie i to nie byle jakim. Przypomnijmy, że trafił do jednego z najbardziej ciężkich zakładów karnych w Polsce w Czarnem znanym z bójek i awantur. Siedzą tam najgorsi kryminaliści z dużymi wyrokami.

Osadzeni krzyczą ze swych cel by się powiesił, bo jak nie, to sami go zabiją. Zdarza się, że tak skanduje prawie całe więzienie. I w dzień i w nocy są te krzyki– – zdradza informator dla portalu se.pl

W internecie toczy się burzliwa dyskusja w jaki sposób więźniowie dowiedzieli się kim jest nowo przybyły więzień. Dużo ludzi komentuje sprawę krótko, że to funkcjonariusze służby więziennej „klawisze” musieli zdradzić tajemnice.

Każdy z nich pewnie ma dzieci i na pewno nie patrzą na tego zwyrodnialca jak na zwykłego więźnia. Mi się wydaje, że może jakiś klawisz puścił info i tyle. I w sumie ja go rozumiem i popieram ponieważ ta dziewczynka nic mu nie zrobiła. Powinna spotkać go kara. Jak na niego patrze czuję złość. Teraz bedzie miał tortury psychiczne a potem to już tylko Bóg wie co się z nim stanie.. – pisze jeden z użytkowników facebooka

Chcecie wiedzieć jak jest w więzieniu? Obejrzyjcie wideo.