Cała Polska żyła i żyje nadal sprawą okropnego gwałtu przez Łukasza K na 13-miesięcznej dziewczynce. Trafił już on do więzienia w Czarnem , które uchodzi za jedno z najcięższych więzień w Polsce. Gazeta Super Ekspres doszła do anonimowego źródła, które opisuje co dzieje się za murami więzienia, gdzie nie dojdą kamery i nie ma telefonów. Opinia publiczna wydała na niego wyrok śmierci. Jak jest w więzieniu? Czy gwałciciel żałuje swojego czynu?

Jak donosi informator portalu se.pl więzniowie dowiedzieli się, kto jest nowym więzniem w Czarnem i dokładnie w jakiej celi siedzi. Podobno cały dzień i noc wszyscy krzyczą aby się powiesił. Łukasz K żyje tylko dzięki ochronie.

Ponoć jednemu z pracowników więzienia miał przyznać, że gdyby był po drugiej stronie celi, to też by na gwałciciela krzyczał, tak jak na niego współwięźniowie. Czy to skrucha – ciężko stwierdzić. – czytamy na portalu se.pl

ZOBACZ JAK WYGLĄDA PRZYWITANIE PEDOFILA W WIĘZIENIU (JEST TO TYLKO PRZYKŁAD. TO NIE JEST PRZYWITANIE ŁUKASZA K W CZARNEM)

Jak sami widzicie osoby siedzące za pedofilie mogą po prostu nie wyjść z więzienia ponieważ na każdym rogu czeka na nich smierć.

ZŁO RODZI ZŁO – pisze jedna z użytkowniczek facebooka o Łukaszu K