🎞 Tak prezentuje się oficjalny plakat filmu „Proceder”, który pojawi się w kinach 15 listopada! 🎞

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

Film o Chadzie może być hitem jesieni?

Pamiętamy dobrze jaką furorę zrobił film Jestem Bogiem, który scenariusz został napisany na podstawie prawdziwych wydarzeń z życia Magika. Niestety zmarł on tragicznie tak samo jak i Chada. Oba filmy są o podobnej tematyce i mogą zaciekawić widzów tym bardziej, że są nakręcona na podstawie prawdziwych faktów. W „Procederze” swój debiut filmowy zaprezentuje również raper Kali, który był kolegą Chady. Cała produkcja zapowiada się naprawdę ciekawie.

W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.

ZOBACZ ZWIASTUN