Panna młoda zmarła minutę przed dojściem do ołtarza. Dostała stanu przedrzucawkowego w limuzynie. Rodzice byli pewni, że kobieta denerwuje się ślubem i nie zareagowali. Chwilę po opuszczeniu auta upadła na ziemię, a następnie w celu uratowania dziecka przetransportowana do szpitala.  30-latka była w szóstym miesiącu ciąży. 

Martwiłem się, bo czekałem na nią przed ołtarzem, a ona wciąż nie przychodziła. W pewnym momencie do kościoła wbiegła jej kuzynka. Powiedziała, że Jessica zemdlała. Otworzyłem drzwi samochodu, wtedy Jessica odzyskała na chwilę przytomność. Powiedziała, że wszystko jest w porządku, ale ma bóle pleców i szyi. Od siedmiu lat ratuję ludziom życie jako strażak. Wiedziałem co robić. Wyjąłem ją z samochodu i zacząłem udzielać pierwszej pomocy – opowiada Flavio Goncalvez .

Picture: Focus On News

Według raportu medycznego matka miała udar spowodowany stanem przedrzucawkowym, a także krwawienie wewnętrzne, co oznaczało, że chirurdzy zostali zmuszeni do usunięcia macicy. Biorąc pod uwagę powagę sprawy, zespół medyczny wykonał pilne cięcie cesarskie, aby uratować życie 29-tygodniowego dziecka, ale młoda mama zmarła wkrótce po operacji. Sophia, która urodziła się waży zaledwie 2,05 funta i mierzy 34 centymetry, jest obecnie na oddziale intensywnej terapii noworodków. Prawdopodobnie będzie w szpitalu przez co najmniej dwa miesiące.

źródło: metro.co.uk  I  fotografie: metro.co.uk