Info od Dudka na temat Adriana MTK.

Elo, dziś parę słów ode mnie w sprawie filmów które obiegły Internet z udziałem Adriana MTK.
Dostaje każdego dnia od was tyle pytań, że postanowiłem raz na zawsze uciąć wszelkie spekulacje.
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to moje pierwsza i ostatnia wypowiedź w tej sprawie gdyż nie mam zamiaru robić gowno burzy w sieci , jesteśmy dorosłymi ludźmi i sądzę, że wszelkie sprawy powinniśmy wyjaśniać sami.
Dla wszystkich którzy zadają sobie pytanie odnośnie mojego udziału w FAME MMA od razu dementuje jakikolwiek występ na gali.
Jak dla mnie jest to wydarzenie dla sportowców bądź dla ludzi szukających fejmu Ja nie należę do żadnej z tej grupy jestem człowiekiem zajmującym się muzyka i w tym znajduje spokój..
Nie potrzebuje w tym wszystkim fejmu..
Następna sprawa jaka pojawiła się w sieci to jako by utwór „KŁAMCA,KŁAMCA” pochodzący z albumu „Od serca” był kierowany do Adriana.. Dementuje tą plotkę.. Utwor nie jest kierowany do niego..
Prawdą natomiast jest to, że na płycie znalazły się dwa wersy kierowany w jego stronę.. Cala sytuacja miala miejsce w 2012 roku więc ponad 7 lat temu Adrian na tamten moment sprzedawał ubrania ludziom za,co brał Hajs lecz nie dostarczał ludziom ubrań.. Osobiście mnie nie okradł lecz okradł moich fanów i stąd wersy które pojawiły się 7 lat temu..na dzis jeżeli taka sytuacja miała miejsce rozliczajcie to między sobą zamiast pisac do mnie Ja zostawiłem stare czasy daleko za sobą i na tą chwilę żyje własnym życiem, robie muzyke, opiekuje się rodzina i nie chce mi się prac czyis brudow z przeszłości niech każdy rozlicza się z własnych demonów przeszłości sam… także na dziś,dzień z mojej strony nie ma konfliktu z MTK ponieważ nie mam zamiaru żyć cały czas sprawa z przed paru lat.
Zdrowia dla dobrych ludzi🖐
Nie zamulamy, nie zajmujemy się plotkami a pracujemy nad DWA ŚWIATY VOL.II
Elooooo🖐