Wszyscy wiemy, że ludzie są okrutni (szczególnie w młodym wieku), a w Internecie pozwalają sobie nawet na coś, co czasem jest poza moralnością. Obelgi, zastraszanie i upokorzenie. Właśnie z tym zmierzyła się bohaterka w 2012 roku – Veronika Zaitseva.

Ze względu na szczególny wygląd zdjęcia 16-letniej dziewczynki rozproszyły się po Internecie jak „ciepłe bułeczki”. Każdy „mądry facet” pod zdjęciem Weroniki starał się wyrazić oburzenie i osobiste zdanie na temat jej wyglądu.


Ludzie zaczęli robić śmieszne zdjęcia z Veronicą. Pisali do niej w sieciach społecznościowych, grozili i wyzywali. Ciężko sobie nawet wyobrazić, co przeżywała ta biedna dziewczyna.

Po pewnym czasie dziewczyna była zmęczona zastraszaniem i postanowiła wycofać się z sieci społecznościowych. W Internecie zaczęły krążyć plotki, że Veronica pod wpływem poważnej depresji i upokorzenia postanowiła się zabić. Na szczęście okazało się to kłamstwem, a dziewczyna ma się bardzo dobrze.

W naszym okrutnym świecie trudno być innym niż wszyscy inni. Jakakolwiek fizjologiczna różnica od „normy” – i już jesteś przedmiotem wyśmiewania. Czy zastanawiałeś się kiedyś, ilu ludzi i kruche umysły popadają w depresję z tego powodu, a następnie cierpią przez resztę życia?

 Znalazła też ukochanego, z którym najwyraźniej jest bardzo szczęśliwa i któremu nie przeszkadza jej wygląd. Na jej profilu możemy zobaczyć również zdjęcia w sukni ślubnej. Dziewczyna pochwaliła się także fotografiami z przyjęcia weselnego i ślubnej sesji zdjęciowej. Miejmy nadzieję, że już nikt nie wykorzysta ich po to, aby ją ośmieszyć.