Nowa inicjatywa od Bonusa Rpk

Komitet Inicjatywy Obywatelskiej „Przeciw Bezprawiu” to grupa osób, które zaangażowały się, całkowicie bezpłatnie w projekt, który nieustannie ewoluuje i pokazuje patologię zjawiska jakim jest instytucja tzw „małego świadka koronnego”. Nasza grupa poznała się przez historię związaną z Bonusem RPK i to On jest twarzą tego projektu, a my jego rękoma, nogami, głowami itd.

Żadne z nas nie ma absolutnie interesu osobistego poza osobistą satysfakcją z uczestniczenia w projekcie, który może zmienić historie życia wielu ludzi w tym kraju. W naszej grupie znajdziecie muzyków, sportowców, urzędników, dziennikarzy, działaczy społecznych – wszystkich nas już wkrótce oficjalnie poznacie.

Nasze działania pod nazwa „Poprawa Prawa” wyczerpały swoje możliwości pod dotychczasową nazwą i formułą, dlatego też podjęliśmy decyzję o podejmowaniu dalszych konkretnych działań pod nazwą „Przeciw Bezprawiu”. Zachęcamy Was serdecznie do śledzenia naszego Fb a wkrótce także strony internetowej, której dokładny adres podamy w najbliższym czasie.

Zależy nam bardzo by Wasza aktywność, którą obserwowaliśmy na dotychczasowym Fb „Poprawa Prawa” przeniosła się na FB „Przeciw Bezprawiu”. To Wasza obecność i sygnały o Waszym wsparciu są głównym motorem naszego działania i wiary w sens tego co robimy. Nasza droga jest długa i wyboista. Spotykamy się często z oporem, z rzucaniem nam kłód pod nogi, niesprawiedliwymi osądami lub komentarzami. Wszystko to jednak nie jest w stanie zahamować naszych działań w oblicz setek wiadomości, które otrzymujemy od ludzi, których spotkała niesprawiedliwość

LINK DO FANPAGE