Cała Polska żyła sprawą Bonusa RPK, który został pomówiony przed małego świadka koronnego. Jego adwokat dzień przed odsiadką oświadczył mediom, że raper nie ma zamiaru pójść siedzieć, ale narzeczona Oliwiera dla gazety FAKT zdementowała te plotki. Tymczasem Bonus RPK oficjalnie oświadczył, że nie wstawił się do zakładu karnego.

Bonur RPK trafił do szpitala po odebraniu wyników. Oddał się operacji przez co nie mógł stawić się w więzieniu. Otrzymał również nowy termin odroczenia kary.

BONUS RPK NADAJE ZE SZPITALA A NIE Z WIĘZIENIA:

„Siemanko Ludzie !!! Mam kilka słów do przekazania wszystkim zainteresowanym moją obecną sytuacją. Niestety, odebrałem bardzo niekorzystne wyniki badań przez co musiałem się poddać pilnej operacji. W tym momencie już jest lepiej i wracam do zdrowia. Prawdą jest, że nie stawiłem się w więzieniu, w wyznaczonym terminie, ale zdrowie jest dla mnie ważniejsze, a warunki wolnościowe zapewniają mi profesjonalną opiekę medyczną. Mam już termin posiedzenia odnośnie odroczenia kary, także w ciągu kilku tygodni wszystko się wyjaśni. O wszystkim poinformuje Was na bieżąco. Odciąłem się od Social Mediów, ponieważ potrzebowałem spokoju i prywatności. Odliczam teraz dni do narodzin mojego potomka i premiery mojej nowej płyty „BLOKÓW REZYDENT”. Jeżeli chcecie mnie wesprzeć to zamawiajcie preorder na WWW.BONUSRPK.PL !!! Ten legalny haracz wciąż mi spędza sen z powiek, a na preorderze zarabiam więcej niż zwykle. Korzystne dla moich Fanów jest to, że poprzez zamówienie Preorderu, płyta z podpisem będzie u Was w dniu premiery. Bardzo dziękuję za wsparcie i tyle ciepłych słów od Was !!! Cały czas myślę pozytywnie i wierzę w to, że jednak uda mi się wygrać tą nierówną walkę !!! Czekajcie na nowe rzeczy ode mnie, bo będzie grubo !!! Pozdro serdeczne !!! 🔥🔥🔥”

#bonusrpk #ciemnastrefa #szpital #operacja #muremzabonusem #poprawaprawa #stoppomówieniom #blokówrezydent #preorder #hiphop #rap #trap #muzyka #music #świeżeinfo #pozdrawiam