Cała Polska żyła sprawą Bonusa RPK, który został pomówiony przed małego świadka koronnego. Jego adwokat dzień przed odsiadką oświadczył mediom, że raper nie ma zamiaru pójść siedzieć, ale narzeczona Oliwiera dla gazety FAKT zdementowała te plotki. Tymczasem Bonus RPK oficjalnie oświadczył, że nie wstawił się do zakładu karnego.

Bonur RPK trafił do szpitala po odebraniu wyników. Oddał się operacji przez co nie mógł stawić się w więzieniu. Otrzymał również nowy termin odroczenia kary.

– Walka z mafią w Polsce, kartelami narkotykowymi itd. Wszystko po to, aby zamydlić ludziom oczy i usilnie pozabierać rzekomym „przestępcom” majątki! Po trupach do celu, a cel to obiecanki socjalne na które jakoś trzeba zarobić. Ministerstwo sprawiedliwości idealnie wpasowuje się w/w obraz, gdzie bez skrupułów realizuje swój bestialski plan. Zapewniają sobie posadki, premie i awanse, na fundamentach ludzkiej krzywdy! – dodaje raper

Bonus RPK opisał sprawę – Pompowanie spraw na podstawie samych pomówień „skruszonych bandytów” to już w Polsce norma. 21 wiek, a metody rodem z komuny. Przez same słowa takich właśnie konfabulantów jak „Ramzes”, ludzie tracą długie lata życia i majątki. Sędziowie walą wyroki i nie uznają pojęcia „domniemanie niewinności”, nie starają się o inne dowody. Moim zdaniem boją się uniewinniać oraz dawać małe wyroki, bo w takim „państwie prawa” zaraz sami będą sądzeni za korupcję. Tak wygląda polski model sprawiedliwości, gdzie prokuratura z sądem gra do jednej bramki. Kto do tego do prowadził? Wiadomo. Dlatego tak mocno nagłaśniałem swoją sprawę, aby dotarło do Was jak to się odbywa. Świadek, który mnie pomówił też został nagrany, ale tego dowodu żadna instancja nie dopuściła do rozpatrzenia. Polski wymiar sprawiedliwości z 60-tek zrobił sobie schody do sukcesu. Łajzy korzystające z art. 60kk dalej popełniają przestępstwa, tylko teraz są nietykalni. Święte krowy polskiego systemu, po których obaleniu padłoby mnóstwo spraw z ich udziałem. Do tego „stróże prawa” dopuścić nie mogą, wiadomo dlaczego. Brawo TVN za obnażenie tego syfu! Niebawem wybory i wierzę w to, że pójdziecie mądrze zagłosować, bo inaczej socjopaci nas zniszczą! Pozdrawiam zdrowo myślących! – dodaje.