Bonus BGC postać znana z internetów pochodzi ze Wrześni. Zasłyną w słynnym wywiadzie przeprowadzonym przez Pakola „lufa pytanie” w, którym porzygał się przed kamerami. Wszyscy mieli go za pośmiewisko. Ten pijany przekonywał, że trenował MMA w Norwegii, gdzie jest zakazane itp itd….

Miał kilka walk amatorskich które w większości przegrał. Doszło do tego, że rzucił wyzwanie prawdziwemu sportowcowi jakim by nie był, ale jest Marcin Najman. I o dziwo wszystkich fanów nie wyszedł do niej z kilogramami zbędnego tłuszczu. Bonus BGC na prawdę wziął się do roboty i schudł 30 kg! To nie żadne brednie tylko rzeczywistość. Ostro trenował i praca przyniosła efekty.

OSIĄGNĄŁ WYMARZONĄ SYLWETKĘ SCHUDŁ 30 KG I WYZNAŁ WSZYSTKIM SZCZERZE, ŻE W PRZESZŁOŚCI MIAŁ SPORO KŁOPOTÓW ZE SOBĄ…

„To była dla mnie niesamowita przygoda. Teraz 2 tygodnie odpoczynku, spędzenie czasu z moją rodziną i powrót do treningów . Będę trenował dalej sporty walki i wracam na siłownię. Co będzie dalej czas pokaże . Dostaję setki wiadomości że zmotywowałem Was czy to do treningów czy to do zmiany swojego życia. Pamiętajcie , nie ma rzeczy niemożliwych.

Ja wygrałem z samym sobą. Kiedyś piłem, byłem alkoholikiem, chorowałem na schizofrenie, cały świat mi się zawalił ale się podniosłem . Znalazłem sens mojego życia i założyłem szczęśliwą rodzinę . Dzisiaj jestem zwycięzcą walki z samym sobą. Nigdy nie jest za późno na zmianę i do pewnych rzeczy po prostu dojrzałem.”

facebook.com